KONST / Litografier / Färglitografi 12735392
nr 1273 5392
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, 1971. Signerad, numrerad 110/385. Motivet: 45x40 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
måndag 2 september 2019
kl 18:34:13
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren